Kim Jesteśmy

Jacek - ukończył Państwowe studium cyrkowe w Julinku ze specjalizacją Akrobatyki, posiada dyplom artysty Cyrkowego. Przez 20 lat kariery zawodowej pracowował na arenie cyrkowej w Polsce, Francji, Holandii, Austrii, Rosji i Ukrainie. Posiada doświadczenie wykładowcy gry aktorskiej w Państwowym Studiu Cyrkowym w Julinku i jest także instruktorem akrobatyki. Brał udział w wielu realizacjach telewizyjnych i filmowych zarówno w Polsce jak i za granicą, otrzymał nagrody i wyróżnienia na festiwalach:

- światowy festiwal Młodych Talentów w Paryżu

- Beria Interior w Lizbonie

- Gaukler w Kolonii

Kacper - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego od dziecka związany z cyrkiem i pracą artysty cyrkowego. Od samego początku zafascynowany akrobatyką i akrobatyką kaskaderską. Zdobył tytuł Akademickiego Mistrza Polski w Gimnastyce Sportowej. Posiada ogromne doświadczenie w pracy aktorskiej artysty Cyrkowego, w której wykorzystuje elementy akrobatyki, żonglerki, ekwilibrystyki. Pierwszy w Polsce promotor akrobatyki kaskaderskiej na skaczących szczudłach, jako pierwszy w Polsce wykonał także na nich wyjątkowo trudne salto w tył. Zrealizował wiele produkcji telewizyjnych i filmowych m. in. dla Orange, Snickers, MTV, VIVA, TVN-Kochaj i tańcz.

Nela - Z zamiłowania gimnastyczka, która poświęciła się pracy i zabawie z dziećmi, z którymi posiada znakomity kontakt. Bierze udział w występach artystycznych dla dzieci, pokazach akrobatyki cyrkowej oraz pokazach kaskaderskich. Znakomita animatorka z wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy realizowała liczne produkcje telewizyjne i firmowe dla największych firm w Polsce.

Kaja - wszechstronnie uzdolniona studentka Akademii Sztuk Pięknych. Od dziecka związana z działalnością cyrkową. Swoje umiejętności przede wszystkim przekłada na pracę i animacje z dziećmi prowadząc liczne warsztaty, pokazy i występy. Od wielu lat z powodzeniem prowadzi pokazy dla dzieci na imprezach i w przedszkolach.